Co zrobić, jeśli dziecko nie gasi światła w pokoju?

2021-03-08
Co zrobić, jeśli dziecko nie gasi światła w pokoju? Co zrobić, jeśli dziecko nie gasi światła w pokoju?
A smartfon nosi ciągle przy sobie?
Znaleźliśmy rozwiązanie!
 

PANEL LED AURA SMART


Panel LED sterowany za pomocą aplikacji Tuya Smart Life. Dzięki tej aplikacji dziecko będzie mogło sterować oświetleniem za pomocą swojego telefonu! Znaleźliśmy rozwiązanie! Panel LED sterowany za pomocą aplikacji Tuya Smart Life. Dzięki tej aplikacji dziecko będzie mogło sterować oświetleniem za pomocą swojego telefonu!


WYGODA UŻYTKOWANIA


Jeżeli dziecko zmieni pomieszczenie, w którym przebywa i zapomni zgasić światło, będzie mogło to zrobić to z telefonu. Aplikacja Tuya Smart Life  jest niezwykle prosta w obsłudze!
Panel LED posiada także dwie dodatkowe funkcje, które zainteresują nie tylko Twoje dziecko, ale i Ciebie. Jest to funkcja ściemniania oraz możliwość regulacji temperatury barwowej. Dzięki tym  funkcjom zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie mogli ściemnić światło przed zaśnięciem lub rozjaśnić, gdy zaistnieje taka potrzeba, np. podczas odrabiania lekcji czy czytania.


ZDROWIE PRZEDE WSZYSTKIM

Panele LED posiadają atest PZH, można je zatem zastosować w pokoju alergików. Po zamontowaniu całkowicie przylegają do sufitu, dzięki czemu nie gromadzą na sobie kurzu.
Brak efektu migotania to bezpieczeństwo dla oczu Twojego dziecka. Umożliwia maksymalne skupienie podczas odrabiania lekcji, co przekłada się na efektywność, jak również dobre samopoczucie dziecka.Panel LED


PROSTY MONTAŻ

Panel LED posiada regulowane sprężyny montażowe, które można dopasować do różnej szerokości otworów montażowych. Sprężyny można zdjąć i panel LED zamontować natynkowo.


KOLOROWE RAMKI DO PANELU LED


Panel LED w standardzie występuje w kolorze białym. W obudowę ma jednak wbudowane magnesy, które umożliwiają dodanie kolorowej metalowej ramki. Do wyboru są trzy kolory: czarny matowy, srebrny i satynowy. Dzięki temu bez użycia narzędzi możemy zmienić wygląd oprawy LED dopasowując ją do aranżacji każdego wnętrza.pixel