Sterowniki led

( ilość produktów: 28 )

Sterowniki LED

Sterowanie oświetleniem LED nie jest skomplikowane – dostępnych jest wiele sterowników i odbiorników. Można obsługiwać je bezprzewodowo za pomocą pilota, paneli naściennych, aplikacji. Sterownik LED może pracować na falach radiowych, przez podczerwień, sieć Wi-Fi lub być w pełni manualny.

Wygodne sterowanie oświetleniem LED

Sterowniki LED wraz z pilotem służą do zdalnej obsługi taśmy LED. Sterowniki LED oferują wiele funkcji, umożliwiają m.in. zmianę barwy i intensywności światła (w zależności od rodzaju taśmy LED), wybór programów zmiany barw itd. Przydają się także podczas montażu skomplikowanych połączeń taśmy, pozwalają na stworzenie dowolnej konfiguracji oświetlenia i tworzenie stref.

Szeroka oferta, wysoka jakość

Oferujemy różne sterowniki LED, większość obsługuje napięcie taśm LED 12V i 24V. Ich możliwości i zastosowanie są bardzo szerokie. Przede wszystkim możemy ściemniać i rozjaśniać światło, ale także zmieniać kolor lub ustawić jeden z kilku jego trybów. Sterowniki LED 12V i 24V sprawdzą się do większości produktów oświetleniowych zasilanych prądem o niskim napięciu. Oświetlenie można konfigurować za pomocą różnych systemów sterowania. Bardziej zaawansowane modele umożliwiają nawet sterowanie z poziomu jednego pilota kilku pomieszczeń niezależnie od siebie. Sterowniki LED wielokanałowe pozwalają na sterownie kilkoma strefami oświetlenia za pomocą jednego pilota.

Ściemniacze, piloty i inne urządzenia

Nasza oferta obejmuje nie tylko kontrolery LED, ale także uchwyty naścienne, odbiorniki LED, włączniki, piloty, ściemniacze. Te ostatnie to urządzenia prostsze niż sterowniki – ściemniacz spełnia podstawową funkcję ściemniania i rozjaśniania taśmy LED. W naszej ofercie są zarówno ściemniacze manualne, jak i modele sterowane za pomocą pilota. Dostępne są także piloty do sterowników oraz ściemniaczy LED. Zobacz całą ofertę i skompletuj zamówienie. Przy sterownikach LED trzeba dopasować urządzenie o odpowiedniej mocy proporcjonalnie do poboru mocy taśmy LED – w razie potrzeby służymy pomocą. Wybierając sterownik LED, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego napięcie i moc maksymalną.

pixel