Akcesoria

( ilość produktów: 5 )

   Akcesoria do zasilaczy LED

   W naszym sklepie znajdziesz nie tylko szeroki wybór produktów LED – jak taśmy czy zasilacze. Oświetlenie LED to nowoczesna technologia, w której rodzaj zasilania pełni kluczową rolę.

   Szeroki wybór akcesoriów 

   Zadbaliśmy o szeroką ofertę akcesoriów do zasilaczy LED – nasz asortyment obejmuje między innymi przewody SMYp do montażu taśm ledowych, wtyki DC z przewodem, gniazda DC z przewodem, przewody prądowe itd. Są one niezbędne, aby system oświetlenia działał prawidłowo i pełnił swoją podstawową funkcję – oświetleniową i dekoracyjną.

   Przykładowe akcesoria w naszej ofercie

   Wtyczki DC z zamontowanym przewodem zasilającym ułatwiają montaż z wybranymi urządzeniami zakończonymi gniazdem DC. Aby zamontować wtyczkę, trzeba połączyć przewód złączki z zaciskami montażowymi urządzenia lub z przewodami urządzenia. Wtyk DC  czy gniazdo DC znacząco ułatwiają montaż oświetlenia, ale mogą też służyć do przedłużania przewodów zasilających lub jako złączka do montażu taśm LED. Przewody SMYp do montażu taśm LED służą do instalacji opartych na taśmach LED. Prawidłowo dopasowany przekrój przewodu pozwala na prawidłową instalację oświetlenia LED i obniża ryzyko spadków napięć (dochodzi do nich zwykle z powodu zastosowania nieodpowiedniego, zbyt cienkiego przewodu). Przewody z naszej oferty wyprodukowano z najwyższych stopów miedzi. Gniazda DC z zamontowanym przewodem zasilającym ułatwiają montaż z urządzeniami zakończonymi wtyczką DC. Aby je zamontować, wystarczy połączyć przewód złączki z zaciskami montażowymi urządzenia lub z przewodami urządzenia. Służy ono m.in. do przedłużania przewodów zasilających lub jako złączka do montażu taśm LED. Poznaj aktualną ofertę i zamów niezbędne akcesoria.

   pixel