Poradnik

Inspiracje – Pomysł na taśmę LED w łazience

Inspiracje – Pomysł na taśmę LED w łazienceTaśma LED w łazience może pełnić rolę światła głównego, ale także dekoracyjnego. Oświetlenie łazienkowe musi być przede wszystkim funkcjonalne, czyli umożliwić codzienne czynności higieniczne, makijaż, a także czynności relaksacyjne podczas długiej kąpieli. Popatrzcie jak to rozwiązali inni!
Przeczytaj więcej

A może sufit napinany?

A może sufit napinany?

Sufity napinane od kilku lat cieszą się olbrzymią popularnością wśród właścicieli hoteli, klubów, restauracji, oper czy kin. Coraz częściej spotykane są także w naszych domach!

Wymyślne aranżacje ukrywają niedoskonałości stropu i nadają wnętrzu nowy wyraz. Wystarczy wybrać interesujący nas obraz i zamówić jego wydruk w odpowiednich wymiarach np. na folii pcv, która zostanie umieszczona na naszym suficie.


Przeczytaj więcej

Żarówka LED E27 i jej zastosowanie

Żarówka LED E27 i jej zastosowanieŻarówka LED E27 to żarówka na duży gwint, zwana także żarówką edisonowską. Pierwsze lampy żarowe konstruowano już w połowie XIX w. Jednak żarówki diodowe wyparły tradycyjne modele wolframowe przede wszystkim ze względu na swoją energooszczędność. Dzięki żarówkom ledowym możemy zaoszczędzić nawet do 80-90% energii elektrycznej!
Przeczytaj więcej

Jaka taśma LED pod szafki kuchenne? TOP4 modele

Jaka taśma LED pod szafki kuchenne? TOP4 modelePotrzebujesz oświetlić klat w kuchni i nie wiesz jaki rodzaj taśmy LED zastosować? Podpowiadamy jakie rodzaje taśm są najczęściej wybierane zarówno przez klientów, jak i instalatorów.
Przeczytaj więcej

Żarówka LED G9 i jej zastosowanie

Żarówka LED G9 i jej zastosowanieNajbardziej znane gwinty żarówek to E27, czyli duży gwint i E14, czyli mały gwint – tzw. gwinty edisonowskie. A trzonek G9? To jeden z nowszych systemów mocowań, bardzo popularny w ostatnich latach i często spotykany w różnego rodzaju kinkietach bądź żyrandolach, szczególnie tych kryształowych...
Przeczytaj więcej

Inspiracje – Pomysł na oświetlenie ścianki za telewizorem

Inspiracje – Pomysł na oświetlenie ścianki za telewizoremOtrzymaliśmy od Państwa kilka ciekawych propozycji aranżacji ścianki za telewizorem. I chcemy podzielić się tymi zachwycającymi pomysłami....
Przeczytaj więcej

Inteligentny dom - Fibaro czy Tuya?

Inteligentny dom - Fibaro czy Tuya?
Inteligentny dom, to taki który za nas myśli. To dom, w którym wszystkie urządzenia są połączone w jeden system i automatycznie możemy sterować nie tylko światłem, ale także ogrzewaniem, alarmem, drzwiami, roletami, TV czy np. temperaturą. Inteligentnym domem możemy zarządzać z każdego miejsca na świecie np. za pomocą smartfonów, tabletów, paneli dotykowych czy komputerów. Wystarczy dostęp do Internetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala sprawnie zarządzać całym budynkiem....

Przeczytaj więcej

Jaki profil LED pod szafki kuchenne? TOP7 najczęściej wybieranych modeli

Jaki profil LED pod szafki kuchenne? TOP7 najczęściej wybieranych modeli
Szukasz inspiracji, bo nie masz zielonego pojęcia, jaki profil LED jest najczęściej montowany w kuchni? Pokażemy wszystkie modele profili aluminiowych, które sprawdzą się pod szafkami kuchennymi i ułatwimy Ci wybór.
 
TOP7 profili LED do samodzielnego montażu!

Przeczytaj więcej

Jak prawidłowo oświetlić biurko ucznia?

Jak prawidłowo oświetlić biurko ucznia?
Rozpoczął się właśnie sezon szkolny, więc nasze pociechy coraz więcej czasu spędzają na odrabianiu lekcji. Również nauka zdalna, związana z pandemią COVID19, mocno wydłużyła czas spędzany przy biurku. W niektórych gminach w nowym roku szkolnym 2020/2021 już powtórzyła się sytuacja ze zdalnym nauczaniem i dzieci spędzają mnóstwo czasu w swoich pokojach. A oświetlenie wpływa na zdrowie i samopoczucie naszych dzieci, dlatego tak ważne jest, aby starannie dobierać źródło światło do poszczególnych pomieszczeń...

Przeczytaj więcej

Oprawki sufitowe i tuby led wodoodporne - popularny trend do wilgotnych pomieszczeń

Oprawki sufitowe i tuby led wodoodporne - popularny trend do wilgotnych pomieszczeń
Jak skutecznie zabezpieczyć żarówkę LED w miejscach o zwiększonym poziomie wilgotności, takich jak łazienka, sauna, kuchnia, czy podbitka wokół domu?  W tego typu miejscach polecamy montaż opraw led z serii wodoodpornej o podwyższonej klasie szczelności. Oprawy i tuby wodoodporne posiadają zamontowane szkło oraz dodatkową uszczelkę, która chroni żarówkę przed dostaniem się wody i pary. Są wykonane z elementów nierdzewnych, a ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można zastosować je praktycznie w każdym miejscu, gdzie zmieści się żarówka LED.

Przeczytaj więcej
pixel