Jaki profil LED pod szafki kuchenne? TOP7 najczęściej wybieranych modeli

2021-03-08
Jaki profil LED pod szafki kuchenne? TOP7 najczęściej wybieranych modeli
Szukasz inspiracji, bo nie masz zielonego pojęcia, jaki profil LED jest najczęściej montowany w kuchni? Pokażemy wszystkie modele profili aluminiowych, które sprawdzą się pod szafkami kuchennymi i ułatwimy Ci wybór.

TOP7 profili LED do samodzielnego montażu!


TOP1 - Profil LED narożny CORNER10

Profil LED o dwóch kątach świecenia 30 stopni lub 60 stopni, ukryte mocowanie, którego nie widać i aż 6 szybek do wyboru oraz różne wersje kolorystyczne! To TOP1 na naszej liście. Maksymalna szerokość taśmy LED - 10mm.


Profil pod szafki kuchenne

TOP2 - Profil LED nawierzchniowy SURFACE10

To model, który będzie świecił bezpośrednio w dół, o estetycznych, zaokrąglonych rantach. Numer 1 wśród profili nawierzchniowych, dostępny w kolorze białym, czarnym, srebrnym i surowym - bez malowania. Maksymalna szerokość taśmy LED - 10mm.


Profil nawierzchniowy pod szafki kuchenne

TOP3 - Profil LED narożny CABI12

Profil LED o takim samym kącie świecenia jak CORNER10, czyli 60 lub 30 stopni, idealnie dopasowujący się w róg mebli kuchennych. Występuje w odcinkach 1 metrowych i 2 metrowych, wraz z całą gamą akcesoriów. Umożliwia montaż taśmy aż do 12mm szerokości.


Profil narożny pod szafki kuchenne

TOP4 - Profil LED nawierzchniowy BEGTON12

Model nawierzchniowy, światło skierowane bezpośrednio w dół na blat kuchenny. Klasyka w całym wydaniu! Z całą gamą uchwytów, kloszy i zaślepek! Profil umożliwia montaż taśmy LED o szerokości 12mm.


Profil nawierzchniowy do kuchniTOP5 - Profil LED nawierzchniowy wąski SLIM8

Korytko aluminiowe bardzo podobne do modelu BEGTON12, aczkolwiek delikatniejsze, węższe i mniej rzucające się w oczy. Niezwykle łatwy montaż za pomocą dedykowanych uchwytów. Maksymalna szerokość taśmy LED - 8mm.


Profil nawierzchniowy wąski pod szafki kuchenne, do kuchni


TOP6 -Profil LED narożny TRIO10

A może profil aluminiowy do taśmy LED o kącie świecenia 45 stopni? To TOP6 na naszej liście. Ma jednak jedną wadę nie posiada specjalnych uchwytów montażowych, jak pozostałe modele. Listwa LED może być przymocowana za pomocą wkrętów lub specjalnego kleju montażowego. Jeżeli chcesz przymocować ją na stałe to ten model sprawdzi się idealnie. Maksymalna szerokość taśmy LED - 10mm.


Profil narożny 45 stopni pod szafki kuchenne

TOP7 - Profil LED wpuszczany GROOVE10

Jeżeli masz możliwość wycięcia frezu, tak aby wpuścić profil, to nie zastanawiaj się nawet i wybierz profil GROOVE10. To numer 1 wśród profili wpuszczanych! Umożliwia montaż taśmy LED o maksymalnej szerokości 10cm.


Profil LED wpuszczany pod szafki kuchenne

Modele wybraliśmy dla Państwa na podstawie wieloletniej obserwacji wyborów zarówno klientów, jak i instalatorów. Ale oferta profili LED jest o wiele szersza i jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie model odpowiedni do własnych potrzeb.

Nie zapomnijcie, że profile LED spełniają nie tylko funkcję estetyczną, ale także funkcję radiatora, a także funkcję ochronną. Aluminium odprowadza ciepło, wydłużając żywotność taśmy LED, a klosz nie tylko skupia bądź rozprasza światło, ale także chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, które mogłyby uszkodzić delikatne elementy taśmy LED, jak pryskanie wody.
pixel