Żarówka led E27

( ilość produktów: 14 )

   Proponując Państwu zakup żarówki LED E27, mamy całkowitą pewność, że będzie ona doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych systemów oświetleniowych. Żarówka E27 LED to produkt funkcjonalny, którego standardowy wymiar gwintu pozwoli Państwu na błyskawiczną zamianę dotychczasowych rozwiązań na nowe. Pragniemy podkreślić, że proponowane przez nas żarówki LED E27 to nie tylko gwarancja energooszczędności, ale również o wiele lepsza jakość oświetlenia. Nowoczesna żarówka E27 zapewnia optymalne dla człowieka, naturalne światło. Dzięki temu w pomieszczeniach panuje przyjemna atmosfera. Żarówka E27 led nadaje się do zastosowania w większości dostępnych na rynku opraw z gwintem e27, co czyni ją niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

   Żarówka E27 LED

   Żarówki LED E27 to korzyści nie tylko estetyczne i aranżacyjne, ale przede wszystkich finansowe. Nie zużywasz już 100W jak kiedyś a 10W! Ponad 10-krotna oszczędność prądu! Przykładowa żarówka LED E27 10W zapewnia ponadprzeciętną wydajność i jest niezwykle żywotna, podobnie zresztą jak i produkty o innej mocy. Zachęcamy więc do wykorzystywania ich potencjału na co dzień, w domu czy biurze.

   Zapoznaj się z naszą ofertą! Szeroki wybór żarówek E27 LED marek LED line®LEDOM® w różnych cenach oraz o różnych parametrach.

   pixel