ORNO

( ilość produktów: 7 )

   W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty marki ORNO – między innymi czujniki ruchów do sufitów podwieszanych, z zewnętrznym sensorem, gniazda żarówki, włączniki dotykowe i bezdotykowe, programatory czasowe, statywy do naświetlaczy LED, gniazda meblowe wpuszczane w blat, czujniki zmierzchowe, lampki biurkowe i inne produkty.

   ORNO – polska firma rodzinna

   ORNO to rodzinna polska firma, która od 2001 roku wprowadza na rynek innowacyjne produkty gwarantujące efektywne rozwiązania. Cieszą się one uznaniem i dobrą pozycją na polskim i europejskim rynku (aż 16 krajów eksportowych).

   Serie produktów marki ORNO

   ORNO oferuje różne linie produktowe – m.in. Home Automation Line, Electric Line, Lighting Line oraz Furniture Line. Dzięki temu można znaleźć odpowiednie akcesoria do swoich potrzeb. Wyróżnienie tych czterech podstawowych linii produktowych nastąpiło w 2017 roku i było ważnym krokiem w rozwoju i elementem strategii firmy. Wyróżniają się one funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania oraz estetyką.

   Przykładowe urządzenia z oferty marki ORNO

   Czujnik ruchu. Czujnik ruchu służy do automatycznego sterowania urządzeniami elektrycznymi, m.in. oświetleniem. Posiada możliwość regulacji czasu świecenia i czułości natężenia światła. Współpracuje z oświetleniem LED.

   Lampka biurkowa LED. Można ją wykorzystać m.in. do oświetlania pomieszczeń wewnętrznych (jak salon, sypialnia, kuchnia, schody, szafa itd.). Została wyposażona w czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu, dzięki czemu jest automatycznie uruchamiana. Może służyć jako urządzenie wolnostojące, możliwy jest też jej montaż na ścianie.

   Włącznik dotykowy. Załącza obwód elektryczny, gdy zarejestruje ruch ręki w odległości około 5-6 cm. Jego wyłączenie następuje po wykryciu przez sensor kolejnego ruchu. Urządzenie współpracuje z oświetleniem LED i służy do sterowania wybranym rodzajem oświetlenia – m.in. w kuchni, szafie, oświetleniem luster itp. Zobacz wszystkie produkty marki ORNO dostępne w ofercie sklepu Ledzik.

    

   pixel