Taśmy i moduły led

( ilość produktów: 26 )

Sypialnia to miejsce, gdzie spędzamy wiele wieczorów – również nastrojowych. Czasami warto przygotować wyjątkową atmosferę, w czym mogą pomóc m.in. taśmy LED do sypialni.  Odpowiednie oświetlenie sprzyja chwilom relaksu i odpoczynku. Taśmy jednokolorowe LED będą dobrym rozwiązaniem do sypialni – dyskretnie podkreślą jej aranżację i zadbają o atmosferę. Można podświetlić w ten sposób wybrane meble i elementy aranżacji, gdyż można je zamontować w niemal dowolnym miejscu – oświetlenie LED jest energooszczędne i efektowne.

 

Taśma wielokolorowa LED RGB – zastosowanie

Do wyboru są różne rodzaje taśm LED – m.in. pasek ledowy RGB, czyli specjalny rodzaj źródła światła. Jego wyjątkowość polega na tym, że składa się on z trzech diod – zielonej, czerwonej i niebieskiej. Można uzyskać dowolną barwę z palety RGB poprzez ich odpowiednie zmieszanie – służy do tego sterownik LED RGB. Jeśli lubisz zmieniać wystrój wnętrza w swojej sypialni – będzie to świetny wybór, gdyż pozwoli na różne możliwości aranżacyjne.  Taśma RGB sprawdzi się nie tylko w klubach czy salach weselnych – ale przede wszystkim w naszej sypialni. Pozwoli na atrakcyjne oświetlenie wybranych elementów, np. wnęki za łóżkiem. Każdą taśmę można łatwo zamontować, gdyż posiada samoprzylepny pasek!

 

Taśmy LED RGBW

W naszej ofercie dostępne są również taśmy LED RGBW – to produkt wyposażony w diody jednokolorowe oraz RGB.  Dzięki przyjemnej barwie białej umożliwiają np. czytanie książek. Ale taśma z diodami LED RGBW  to także bogata gama efektów świetlnych, dzięki której można uzyskać romantyczny nastrój. Taśma wielokolorowe LED RGBRGBW to sposób na zmianę wnętrza – zobacz wszystkie dostępne produkty. W ofercie mamy m.in. profesjonalne kolorowe taśmy LED marki LED line® z gwarancją do lat 5.

pixel