Panele led

( ilość produktów: 12 )

   Panele LED – świetna alternatywa dla tradycyjnych opraw

   Panel LED stanowi energooszczędną alternatywę dla tradycyjnych opraw świetlówkowych. Zapewnia jednolitą powierzchnię świecenia, a także prezentuje się bardzo estetycznie. W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych barwach światła oraz wymiarach – zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

   Uniwersalne oświetlenie o szerokim zastosowaniu

   Panele LED to świetny wybór do oświetlenia różnych pomieszczeń – m.in. biur, mieszkań czy restauracji lub sklepu. W panelu LED światło jest równomierne, emitowane przez całą powierzchnię. To duża zaleta w porównaniu do punktowych źródeł światła. Panele sufitowe (wpuszczane) sprawdzą się także jako oświetlenie łazienkowe, gdyż można dzięki nim uzyskać niezwykłe efekty.

   Estetyczny i elegancki panel LED

   Warto zwrócić uwagę także na design paneli LED – przede wszystkim są one płaskie i mają bardzo cienki profil. To zaleta nowoczesnej i kompaktowej technologii LED – dzięki temu różne wnętrza optycznie wydają się przestronniejsze. Panel LED to zatem ciekawa opcja również w niedużych pomieszczeniach jak na przykład łazienka czy kawalerka – w ten sposób każde wnętrze zyska stylu. Zobacz dostępne w naszej ofercie panele LED wpuszczane i natynkowe i złóż zamówienie.

   Panele LED do łazienki

   Panele LED do łazienki wytwarzają światło, nie emitując przy tym ciepła – to najważniejsza cecha, która różni je od tradycyjnych żarówek. LED-y są energooszczędne, przyjazne środowisku, zużywają bardzo mało prądu – to zdecydowanie najlepszy wybór zarówno dla użytkownika, jak i naszej planety. Zwykle są to prostokąty o boku od 20 do 120 cm, w których specjalny materiał LGP rozprasza światło. Nie generują efektu olśnienia, który występuje w przypadku punktowego źródła światła nad kloszem.

   Panele LED do łazienek – długa żywotność

   Emitują równomierne i łagodne dla oczu światło. Ich żywotność jest przedłużona, czyli mogą świecić aż kilkadziesiąt razy dłużej od starego typu żarówek – posłużą wiele lat i przyczynią się do obniżenia rachunków za oświetlenie. Panele LED do łazienek są powszechnie stosowane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w biurach, budynkach użytkowych i placówkach publicznych. Zachęcamy do kontaktu, a pomożemy dopasować najlepsze produkty oświetleniowe i skompletować zamówienie.

   pixel