WAGO i listwy zaciskowe

( ilość produktów: 7 )

   WAGO i listwy zaciskowe

   Nasza oferta obejmuje również szybkozłączki WAGO do przewodów o różnej średnicy oraz listwy zaciskowe. Złączka to produkt elektroizolacyjny, który służy do łączenia dwóch odcinków kabli niskiego napięcia przy użyciu zacisków w instalacji elektrycznej. Złączki WAGO pozwalają na prosty i szybki montaż instalacji elektrycznej.

   Nowoczesne złączki typu WAGO

   Złączki typu WAGO pozwalają na łączenie przewodów bez żadnych narzędzi i są one wielokrotnego użytku. Pozwalają na komfortowe przyłączanie przewodów nawet przy minimalnych rozmiarach. Złączki WAGO mają szerokie zastosowanie – przede wszystkim w elektryce, w budynkach mieszkalnych i biurowych. Są wykorzystywane m.in. w puszkach instalacyjnych, rozdzielnicach i do montażu oświetlenia.

   Szeroki asortyment produktów

   Zapewniamy duży wybór jedno- i wielotorowych złączek służących do łączenia przewodów. Specjalne złączki typu WAGO to nowoczesny produkt, który pozwala na wygodną formę łącznia przewodów. Skuteczna, prosta w użyciu i wygodna pozwala na pewny i szybki montaż. Dostępne są różne rodzaje złączek typu WAGO w zależności od zastosowania – służymy pomocą w dobrze odpowiedniego produktu. Gwarantujemy idealne dopasowanie złączek do danego rodzaju instalacji.

   pixel