Zasilacze zewnętrzne

( ilość produktów: 22 )

   Zasilacze LED zewnętrzne

   W tej kategorii dostępne są zasilacze LED hermetyczne przeznaczone do montażu na zewnątrz, czyli tam, gdzie jest duża wilgotność. Są solidnie wykonane, wodoodporne, dedykowane do żarówek i taśm LED pracujących na napięciu stałym 12V lub 24V. Od tego elementu w dużym stopniu zależy efektywność, płynność i jakość pracy taśmy LED oraz jej bezawaryjność.

   Maksymalne wykorzystanie potencjału technologii LED

   Zasilacze LED wodoodporne są ważnymi elementami systemu i trzeba wybrać urządzenia dobrej jakości, aby mieć pewność, że uzyskamy odpowiedni zestaw i unikniemy problemów podczas jego eksploatacji. Najlepszy zasilacz LED wodoodporny może wydłużyć żywotność instalacji, dlatego należy inwestować w produkty o wysokim poziomem sprawności. Dostępne w naszej ofercie zasilacze LED zewnętrzne będą doskonałym i energooszczędnym wyborem – im wyższa sprawność zasilacza, tym mniejsze są straty energii.

   Jak wybrać zasilacz LED zewnętrzny?

   Przy wyborze zasilacza warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, moc znamionową i efektywność zasilacza, stabilizację, współczynnik IP (współczynnik szczelności – decyduje, czy zasilacz może być stosowany na zewnątrz, jak np. współczynnik IP na poziomi 67), a także rozmiar, aby można go było w razie potrzeby i chęci schować w instalacji ze względów estetycznych. W razie wątpliwości, jak dobrać właściwy zasilacz do konkretnego urządzenia, prosimy o kontakt – służymy fachowym wsparciem.

   pixel