Profile do taśm LED nawierzchniowe

( ilość produktów: 12 )

   Profile nawierzchniowe - łatwy montaż! Nie musisz frezować otworu!

   W przeciwieństwie do profili wpuszczanych, profile natynkowe nie wymagają frezowania otworu. Wystarczy zamontować je na równej, prostej powierzchni. Można to zrobić za pomocą zwykłych wkrętów, specjalnych, dedykowanych do tego celu uchwytów lub przykleić za pomocą taśmy dwustronnej lub kleju montażowego.

   Do oferowanych w naszym sklepie profili LED jest możliwość dokupienia kloszy w kolorze mlecznym, szronionym i przezroczystym, zarówno w wersji wciskanej na klik, jak i w wersji wsuwanej. Posiadamy także wszelkie inne niezbędne akcesoria do wykończenia montażu, jak łączniki kątowe, zaślepki czy uchwyty montażowe.

    

   Profile natynkowe - jakie modele wybierane są najczęściej?

   Wśród najlepiej sprzedających się modeli profili natynkowych przoduje SURFACE10BEGTON12 i profil nawierzchniowy wąski SLIM8.

   Profile nawierzchniowe wykorzystywane są do oświetlenia taśmami LED kuchni, salonu, łazienki i wielu innych pomieszczeń w naszym domu.

   Ciekawostka!
   Profile led możemy spotkać pod różnymi nazwami listwa led, korytko aluminiowe do led, korytko do taśmy LED, profil aluminiowy do taśmy LED. A profil nawierzchniowy pod nazwą profil natynkowy. Każda nazwa będzie prawidłowa!

   pixel