Gniazda i wtyki DC

( ilość produktów: 6 )

   Gniazda DC i wtyki DC - elementy ułatwiające połączenie taśmy LED z zasilaczem


   Gniazda DC i wtyki DC - Każda taśma LED wymaga zasilania. W przypadku zasilaczy gniazdkowych, zakończonych wtykiem DC, do montażu konieczne jest gniazdo DC. Złącze to musi spełniać odpowiednie parametry! W naszej ofercie znajdą Państwo gniazda i wtyczki DC zarówno z zaciskami montażowymi, jak i z przewodem. Różnią się one wymiarami. Najczęściej spotyka się gniazda i wtyki DC 2,1x5,5mm lub 2,5x5,5mm. Przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdź jaki element posiadasz, tak aby dobrać kompatybilny.


   Gniazda DC i wtyki DC pozwalają na łączenie ze sobą różnych źródeł zasilania. Sprawdź czy mamy to czego szukasz! Nie zapomnij sprawdzić wymiarów 2,1x5,5mm czy 2,5x5,5mm!

   Gniazdo DC; Wtyk DC; Wtyczka DC; Gniazda i wtyki zasilające; Gniazdo zasilające; Wtyk zasilający; Wtyczka zasilająca; Akcesoria ułatwiające montaż taśmy led;Prosty montaż taśmy led przy użyciu gniazda i wtyczki DC; Gniazdo z zaciskami montażowymi; Wtyk z zaciskami montażowymi; Gniazdo DC przeznaczone do lutowania na końcu kabla; Wtyk DC przeznaczony do lutowania na końcu kabla;

   pixel