Taśmy led 24v

( ilość produktów: 8 )

   Taśmy LED 24V od marki LED line®

   Taśma LED 24V to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w domach oraz biurach. To przede wszystkim optymalne rozwiązanie dla instalatorów, gdyż montaż taśmy LED 24V pozwala uniknąć dużych spadków napięcia występujących w przypadku taśmy LED 12V. Rozwiązanie to jest coraz częściej stosowane również przez klientów indywidualnych przy montażu dłuższych odcinków taśmy LED. W naszej ofercie są profesjonalne taśmy LED marki LED line® z gwarancją aż do 5 lat.

   Oświetlenie główne lub dekoracyjne – zastosowanie nieograniczone wyobraźnią

   Taśmy LED 24V często pełnią funkcję głównego oświetlenia, ale można też wybrać je ze względów estetycznych – będą wspaniałą ozdobą. Taśmy LED zapewniają światło w wybranej kolorystyce, a także są oryginalnym elementem dekoracyjnym. Z powodzeniem służą do oświetlenia m.in. wnętrz, przestrzeni publicznych czy mebli. Warto wybierać produkty najlepszej jakości, a marka LED line® to lider na rynku – są niezawodne i pozwalają uzyskać doskonałe efekty w oświetleniu pomieszczeń czy przestrzeni na zewątrz. Taśmy posiadają wiarygodne badania fotometryczne wykonane w Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line® – są godne polecenia nawet do dużych inwestycji.

   Taśmy LED RGBW

   W naszej ofercie są dostępne także taśmy LED RGBW na 24V, czyli wyposażone w diodę z 4 chipami: R (czerwony) + G (zielony) + B (niebieski) + W (światło białe). To wyjątkowy produkt do zastosowań specjalistycznych. Taśma LED RGBW stanowi doskonałą alternatywę zarówno dla taśm jednokolorowych, ale także dla taśm LED RGB, gdyż biały kolor w taśmie RGB nie jest czysty, jest mieszaniną uzyskiwaną z kolorów RGB. Taśma LED RGBW idealnie sprawdzi się w roli oświetlenia dekoracyjnego sufitów podwieszanych, do oświetlania wystaw sklepowych, reklam, półek, wnęk, a nawet schodów. W naszej ofercie znajdą Państwo także sterowniki do taśmy RGBW, złączki, zasilacze i wszelkie niezbędne akcesoria do montażu taśm LED.

   Nowoczesne i uniwersalne źródło światła

   Nowoczesne taśmy LED są wyjątkowo żywotne, zapewniają maksymalną moc świetlną przez dłuższy czas oraz zachowanie jednolitej barwy emitowanego światła. Aby uniknąć spadków napięcia taśmę LED 12V należy zasilać co 5 m, natomiast taśmę LED 24V co 10 m. Montaż taśmy LED na 24V jest zatem dużo łatwiejszy, nie trzeba ciągnąć dodatkowej ilości przewodów wzdłuż taśmy, co pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas instalacji. W ofercie posiadamy profesjonalne taśmy LED 24V w białej barwie światła, RGB i RGBW marki LED line® z gwarancją do lat 5. Zobacz cały asortyment i złóż zamówienie na wybrane produkty.

   pixel