TUYA

( ilość produktów: 2 )

   Zbudowanie inteligentnego domu jest łatwiejsze niż myślisz !

    

   Elementy takie jak:

   wykorzystasz do zaawansowanego sterowania wszystkimi urządzeniami w Twoim domu.

    

   Montując inteligentne urządzenia NEO zrobisz to bez kucia ścian i prowadzenia przewodów. Całość inteligentnego systemu wspiera darmowa aplikacja Tuya - najpopularniejsza aplikacji dla urządzeń IoT (internetu rzeczy), przy pomocy której w bardzo prosty sposób zbudujesz sieć inteligentnych zależności. Inteligentne urządzenia współpracujące ze sobą zaspokajają potrzeby wygody i bezpieczeństwa. Aplikacja codziennie jest rozwijana o nowe funkcje i obsługiwane urządzenia. Tuya smart jest dostępna darmowo zarówno dla systemów Android jak i iOS

   Wykorzystując technologię WiFi 2,4 GHz bezprzewodowo użytkownik może sterować zdalnie z każdego miejsca na świecie m.in. klimatyzacją, monitoringiem, oświetleniem, roletami, bramą garażową, urządzeniami RTV, AGD. Sensory i elementy wykonawcze pracują w jednym środowisku w tzw. „chmurze”. Działanie i zastosowanie inteligentnych urządzeń zależy tylko od inwencji użytkownika. Produkty marki NEO pracują w oparciu o  zaawansowane algorytmy zarządzania energią – zapewniają nawet rok pracy na jednej baterii !

   Wszystkie urządzenia inteligentne NEO współpracują bezproblemowo z internetem mobilnym i nie wymagają specjalistycznej wiedzy podczas ich montażu i konfiguracji.  

   pixel