Taśmy led 12v

( ilość produktów: 21 )

   Taśmy LED 12V od marki LED line®

   Taśmy LED 12V to mogą pełnić rolę głównego lub dekoracyjnego oświetlenia. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne taśmy LED marki LED line® z gwarancją aż do 5 lat! Wyniki badań fotometrycznych nie pozostawiają wątpliwości, że marka LED line® to lider na rynku pod względem parametrów technicznych. Taśmy LED line® to niezawodne i efektywne oświetlenie pomieszczeń oraz przestrzeni zewnętrznych przez lata.

   Taśmy LED jednokolorowe i wielokolorowe

   Szeroka oferta taśm ledowych od marki LED line® umożliwi wybór dowolnej barwy światła. W naszej ofercie są taśmy jednokolorowe i wielokolorowe – jak m.in. taśmy LED RGB czy LED RGBW. Z modeli jednokolorowych najpopularniejsze są barwy białe: ultra ciepła, ciepła, dzienna, neutralna i zimna, ale szeroka oferta umożliwia także wybór taśmy LED żółtej, czerwonej, zielonej i niebieskiej. Jeżeli interesuje Państwa pomarańczowa, różowa czy fioletowa barwa światła polecamy taśmy LED wyposażone w diody RGB lub RGBW (z dodatkowym chipem światła białego). Za pomocą odpowiedniego sterownika LED możemy uzyskać dowolny odcień światła.

   Taśma LED 12V – zasilacz LED 12V?

   Należy pamiętać, że do zasilania taśmy LED 12V można używać tylko zasilaczy LED o stałym napięciu 12V DC, co zapewni jej długą żywotność i nie spowoduje jej uszkodzenia. Szczegółowe informacje jak dobrać zasilacz do taśmy LED dostępne są pod linkiem https://ledzik.pl/pol_m_Produkty-_Zasilacze-led-355.html.

   Szerokie zastosowanie taśm ledowych

   Taśma LED to w ostatnich latach niezwykle popularny produkt na rynku oświetleniowym. Zawdzięcza to swojej uniwersalności i funkcjonalności. Montuje się je wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Można ją wykorzystywać jako główne źródła światła lub dekoracyjne tylko do podkreślenia charakteru danego wnętrza. Taśmy LED montowane są w mieszkaniach, w domach i biurach do oświetlania sufitów podwieszanych, powierzchni użytkowej, półek, wnęk i ścianek czy ekspozycji sklepów i punktów usługowych. Taśma LED może być także elementem inteligentnego oświetlenia domu. Wystarczy zamontować odpowiedni sterownik! Taśma LED 12V od marki LED line® to gwarancja bezawaryjnego oświetlenia przez długi czas – zobacz całą naszą ofertę.

   pixel