Gniazda/Oprawki ceramiczne

( ilość produktów: 1 )

   Gniazda / oprawki ceramiczne

   Nasza oferta obejmuje także wysokiej jakości oprawki ceramiczne do żarówek LED lub tradycyjnych halogenowych. Oprawki ceramiczne marki LED line® do żarówek pozwalają na wykorzystywanie konkretnych źródeł światła, a poza tym mają walory estetyczne.

   Oprawki ceramiczne w naszej ofercie – szeroki wybór

   Oprawki to niewielkie elementy do większości nowoczesnych opraw oświetleniowych. Pełnią prostą, ale bardzo ważną funkcję – służą do instalowania wybranych źródeł światła. Szeroki wybór produktów pozwala dopasować idealny produkt – między innymi do gniazda MR16, GU10, G9 i innych zasilanych konkretnym napięciem.

   Zalety oprawek ceramicznych – solidność, wytrzymałość i estetyka

   Oprawki ceramiczne mogą mieć różne kształty i odcienie, można też dopasować je do konkretnego trzonka oraz gwintu. Wśród zalet produktów jest bogata oferta, wykonanie z ceramiki i wysoka estetyka. Dzięki wykorzystaniu ceramiki oprawki są znacznie bardziej odporne na negatywny wpływ wysokich temperatur czy ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych niż zwykłe oprawki z plastiku. Elementy ceramiczne wyróżniają się wyższą trwałością i żywotnością. Zobacz oprawki ceramiczne marki LED line® i inne nowoczesne rozwiązania oświetleniowe słynące z wysokiej jakości. Gwarantujemy też fachowe i bezpłatne doradztwo w wyborze odpowiednich produktów – zachęcamy do kontaktu.

   pixel