SUNRICHER

( ilość produktów: 1 )

   Produkty marki Sunricher

   Kontrolery i ściemniacze marki Sunricher to produkty wysokiej klasy, dostępne również w naszej ofercie. Zapewniamy ich duży wybór, dzięki czemu można znaleźć produkt idealny dla siebie – mają bezpieczną konstrukcją i znakomicie służą do ściemniania i przełączania lamp LED, lamp halogenowych i tradycyjnych żarówek. Nasza oferta obejmuje ściemniacze, zasilacze LED, odbiorniki, kontrolery itd. – zobacz całą ofertę i złóż zamówienie.

   Ściemniacze LED

   Ściemniacze LED dostępne w naszej ofercie to energooszczędne i nowoczesne oświetlenie LED najwyższej jakości, solidnie wykonane, o długiej żywotności. Są powszechnie wykorzystywane przede wszystkim w oświetleniu dekoracyjnym, w domach itd. Ściemniacz LED jest prosty w obsłudze – do wyboru jest wiele modeli, można znaleźć optymalny do potrzeb. Warto zwrócić uwagę na jego wykonanie, ale także zasadę działania.

   Wybrane ściemniacze Sunricher

   Ściemniacze marki Sunricher są nie tylko świetnie wykonane, ale wyróżniają się także wspaniałą i nowoczesną estetyką.

   Ściemniacz-odbiornik Sunricher do systemu oświetlenia 230V. Można ustawić próg minimalny jasności i zmieniać natężenia światła do maksymalnej wartości. Dodatkowo można też usunąć próg minimalny i powrócić do standardowych ustawień.

   Sunricher SR-2807S Ściemniacz LED Easy RF. Produkt jest wyposażony w interfejs RF, może wysyłać i odbierać sygnały radiowe RF. Służy jako przenośny kontroler LED. Dla ludzkiego wzorku ważne jest płynne ściemnianie bez migotania. Mobilny ściemniacz może kontrolować 1 strefę z odbiornikami w dowolnej strefie. Uwagę zwraca też nowoczesny design produktu.

   Sunricher ściemniacz LED desktop. Biurkowy kontroler obrotowy z bezprzewodowym sygnałem RF służy do sterowania oświetleniem RGB. Jest wyposażony w funkcję regulacji jasności. Zobacz dostępne produkty – w razie pytań służymy pomocą.

   pixel