INTELIGENTNY DOM

( ilość produktów: 2 )

    

   Aby czuć się wygodnie i komfortowo, dobrym sposobem jest korzystanie w codziennym życiu z nowoczesnych rozwiązań. Dzięki nim można stworzyć tzw. inteligentny dom – to opłacalna inwestycja zapewniająca wysoki komfort i oszczędności. Sterowanie oświetleniem oraz innymi urządzeniami – jak kamera, włącznik ruchu czy czujnik zbliżeniowy – z poziomu telefonu wyposażonego w aplikację to maksimum wygody.

   Inteligentne oświetlenie – steruj światłem

   Systemy sterowania oświetleniem stają się coraz popularniejsze w wielu domach. Można nimi zarządzać z poziomu jednego urządzenia, np. smartfona. W naszej ofercie dostępne są różne produkty, gdyż inteligentne oświetlenie staje się standardem w domu oraz w biurze. Odczuwalnie wpływa na komfort użytkowania przestrzeni.

   Produkty do inteligentnego domu – szeroki wybór 

   Spośród wielu produktów można skompletować odpowiedni zestaw do każdego pomieszczenia, mieszkania, domu czy biura. W naszej ofercie dostępne są m.in. żarówki LED, zdalnie sterowane gniazdka bezprzewodowe, alarmowe czujniki otwarcia okna, sterowniki rolet, włączniki światła, inteligentne syreny alarmowe, przejściówki, kamery obrotowe, czujniki ruchuczujniki dymu itd. Zobacz różne dostępne elementy systemu inteligentnego oświetlenia.

   pixel