Oprawy sufitowe wodoodporne

( ilość produktów: 17 )

   Oprawy sufitowe hermetyczne od marki LED line®- 5 lat gwarancji!

   Polecamy Państwu oprawy sufitowe wodoszczelne marki LED line® z 5-letnią gwarancją. Oprawy posiadają zamontowane szkło, a także dodatkową uszczelkę, osłaniającą żarówkę przed dzianiem pary wodnej. Polecane do montażu w miejscach o zwiększonym poziomie wilgotności, takich jak łazienka czy podbitka wokół domu.

    

   Oprawka sufitowa wodoodporna wpuszczana

   Oprawka sufitowa biała a może oprawka sufitowa czarna? W naszej ofercie dostępne są oczka sufitowe w różnych kolorach m.in. biel, czerń, chrom czy satyna, zarówno w wersji okrągłej, jak i kwadratowej. W zależności od modelu oprawy LED można montować z żarówkami o średnicy 50mm (MR16) i 35mm (MR11). Oprawy wpuszczane w zestawie posiadają gniazdo MR16, przeznaczone do stworzenia bezpiecznej 12V instalacji. Jeżeli chcą Państwo podłączyć je bezpośrednio do instalacji 230V, konieczne będzie dodatkowe gniazdo GU10.

    

   Oprawa sufitowa wodoodporna natynkowa

   Wśród różnych produktów, znajdą Państwo także tuby LED wodoodporne, które przeznaczone są do montażu natynkowego. W komplecie z oprawą dołączone jest gniazdo GU10 do źródła światła. Tuby LED można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

    

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opraw wodoszczelnych!

   pixel