Profile do taśm LED meblowe

( ilość produktów: 13 )

   Profile meblowe - stwórz własną aranżację

   Taśma LED to często niezbędny element wykończenia mebli. A aluminiowy profil jest doskonałym uzupełnieniem montażu. Nie tylko odprowadzania ciepło z diod, dzięki czemu wydłuża się żywotność taśmy LED, ale także wygląda elegancko. Na rynku pojawia się coraz więcej profili wykonanych z tworzywa sztucznego, nie spełniają one jednak funkcji radiatora, skracając żywotność taśmy LED. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego materiału, z którego wykonany jest profil.

   Profile przeznaczone są do wszelkiego rodzaju płyt meblowych, zarówno tych drewnianych, jak i tych drewnopodobnych.

   Aluminiowe profile LED posiadają idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu są bardzo dekoracyjne, charakteryzują się także trwałością, nie rdzewieją i są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.   Profile do płyt meblowych - duży wybór

   W naszym sklepie znajdą Państwo profile natynkowe, wpustowe czy narożne. Czarne, białe, srebrne... Jeżeli chcesz doświetlić szafę lub garderobę polecamy profil, który spełni rolę drążka do wieszania ubrań - OVAL20. Jeżeli chcesz podświetlić blat w kuchni - polecamy profil nawierzchniowy SURFACE10 lub wpuszczany GROOVE10. A może potrzeby jest profil bardzo wąski - tu sprawdzi się SLIM8. Z profili narożnych w sprzedaży przodują CORNER10 (60 stopni) lub TRIO10 (45 stopni). A schody - tutaj STEP10 będzie najlepszym rozwiązaniem. A jeżeli profil musimy wygiąć - uratuje nas aluminiowy profil elastyczny ARC12!

   Zapraszamy do naszego świata profili LED!

   pixel