Tuby led

( ilość produktów: 9 )

   Oprawy sufitowe – Tuby LED

   Wśród najmodniejszych propozycji oświetlenia zdecydowanie to tuby LED zwracają uwagę – sprawdzą się w wielu aranżacjach, nie tylko domowych. Tuby LED pozwolą uzyskać oryginalny efekt wizualny – szybko zdobyły ogromną popularność we wnętrzach, gdyż prezentują się niezwykle oryginalnie. Są chętnie wykorzystywane zarówno w domach, jak i biurach, pracowniach artystycznych, sklepach czy lokalach gastronomicznych. Emitują wąski strumień świetlny, który sprawdzi się przede wszystkim w roli oświetlenia punktowego i dodatkowego. Tuby sufitowe LED to oprawy natynkowe (oprawy nawierzchniowe) ale też i oprawy wpuszczane jak Rollo Midi czy Cubo Midi, proste i szybkie w montażu, przykuwające uwagę efektownym wyglądem. Można je wykorzystana jako główne źródło światła lub jako praktyczne i stylowe doświetlenie wybranych stref.

    

   Tuby LED – duży wybór modeli

   Tuba sufitowa LED występuje w różnych formach – może być okrągła lub kwadratowa, mieć różną wielkość oraz kolor. Najpopularniejsze są uniwersalne tuby białe, czarne oraz szare i srebrne. Tuby na sufit mogą z powodzeniem pełnić rolę oświetlenia punktowego lub głównego. Emitowane przez nie dekoracyjne światło pomoże uzyskać pożądany efekt – np. przytulną atmosferę. Doskonale sprawdzą się też w wyższych pomieszczeniach, np. loftach, gdzie potrzebny jest dłuższy strumień świetlny. Tuby sufitowe są też bardzo proste w montażu!

    

   Wysoka jakość i niezwykły design

   Tuby LED można wpasować się do każdego pomieszczenia. Współczesne rozwiązania oświetleniowe wyróżniają się różnorodnością, wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Ważne, aby wybrać produkty dopasowane do danego wnętrza i wykonane z wysokiej jakości materiałów – będą długo pełnić swoją rolę, a także dostarczą walorów estetycznych. Mają oryginalną budowę i najlepiej sprawdzają się w roli dekoracyjnego oświetlenia punktowego. Tuby LED to godna uwagi alternatywa dla lamp wiszących – wybierz modele w konkretnych kolorach i złóż zamówienie. W razie pytań chętnie służymy radą, zapewniamy też pełne wsparcie posprzedażowe. Zobacz także żarówki LED GU10, które mogą być zamontowane wraz z tymi oprawami.

   pixel