Oprawy sufitowe stałe

( ilość produktów: 27 )

Urządzając własne mieszkanie chcemy zadbać o każdy detal, tak, aby efekt końcowy był zachwycający. Jednym z elementów wpływających na wygląd naszego mieszkania są oprawy sufitowe. To detal, na który będziemy zwracać uwagę na przestrzeni kilku kolejnych lat. Ważne jest, aby ich kolor i kształt dobrać odpowiednio do designu naszego wnętrza.

 

Oprawy sufitowe stałe w wersji wodoodpornej!

Na tej stronie znajdziesz oprawy sufitowe stałe wykonane z różnych materiałów i w różnych kolorach. Wybór jest naprawdę duży. W ofercie standardowe oprawy halogenowe oraz oprawy wodoodporne, z przeznaczeniem do łazienek i na podbitki.

 

Żarówka LED o średnicy 50 mm czy 35 mm?

Oprawy sufitowe stałe przystosowane są do żarówek LED o średnicy 50 mm i 35 mm. Szczegóły można sprawdzić w drugiej zakładce obok opisu produktu "specyfikacja techniczna". Wszystkie oprawy przystosowane do żarówek o średnicy 35 mm mają ponadto w nazwie dopisek MR11.

 

Wybór odpowiedniej żarówki LED

Oprawy sufitowe o średnicy 50 mm możemy zamontować z żarówkami MR16 (12V) i GU10 (230V).
Oprawy halogenowe o średnicy 35 mm możemy zamontować z żarówkami MR11 (12V) i GU11 (230V).

 

Każda oprawa sufitowa stała ma w zestawie gniazdo, które jest przeznaczone do montażu pod napięcie 12V, za wyjątkiem tub LED (najczęściej przystosowane są do montażu z żarówką GU10). Wraz z gniazdem MR16 na 12V należy zastosować zasilacz LED. Jeżeli żarówki LED chcesz podłączyć pod napięcie 230V to polecamy dodatkowo zakup gniazda GU10.

pixel