Taśmy i moduły led

( ilość produktów: 18 )

   Taśmy i moduły LED

   Oferujemy alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych źródeł światła – w tej kategorii dostępne są taśmy i moduły LED do biur. Są one niezbędne podczas urządzania pomieszczenia biurowego, w którym jakość i rozplanowanie oświetlenia jest niezwykle ważne.

   Taśmy LED do biur

   Taśmy i moduły LED to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia. Taśmy LED są zbudowane z diod COB, a zastosowanie kilku pozwala uzyskać jednolitą linię świetlną. By cieszyć się długą żywotnością taśmy, potrzebne są także profile LED – zamówisz je również w naszym sklepie.

   Moduły LED do biur

   Moduły LED są bardzo praktyczne – to wysokiej jakości, wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które może mieć szerokie zastosowanie. Wyróżniają się trwałością, długą żywotnością oraz łatwością montażu. Jedną z najważniejszych cech modułów LED jest energooszczędność. Zużywają niezwykle mało energii. Zarówno moduły, jak i taśmy LED to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia zyskujące coraz większą popularność. Zobacz taśmy i moduły LED o różnych parametrach i zamów wybrane produkty.

   pixel