Zasilacze wewnętrzne

( ilość produktów: 7 )

   Zasilacze wewnętrzne Zasilacze LED

   to urządzania konieczne do uruchomienia źródeł światła LED o niskim napięciu. Większość listew czy taśm ledowych wymaga zasilenia odpowiednim napięciem, do czego niezbędny jest odpowiednio dobrany do instalacji zasilacz LED. Przetwarzają one wysokie napięcie 230V na niskie np. 12V lub 24V. Wyróżniamy zasilacze do zastosowań wewnętrznych niewodoodporne, gniazdkowe czy desktop, a do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych wodoodporne z klasą szczelności IP67.

   Szerokie zastosowanie zasilaczy LED wewnętrznych

   Zasilacze LED dostępne w tej kategorii służą do użytku wewnętrznego, czyli przede wszystkim do zapewnienia stabilnego napięcia zasilania taśmom LED, modułom, panelom czy żarówkom LED, głównie w domowych instalacjach, ale też na większą skalę – na przykład w biurze, hali magazynowej, na osiedlu mieszkaniowym. Nie są one odporne na wysoką wilgotność i inne czynniki atmosferyczne, ale wewnątrz pomieszczeń nie jest to konieczne.

   Dopasuj zasilacze LED wewnętrzne idealnie do swoich potrzeb

   Pamiętaj! Większość dostępnych w naszym sklepie modeli zasilaczy LED jest na napięcie 12V lub 24V, ale mogą mieć one różną moc! Trzeba wybrać odpowiednią do swoich potrzeb. Jeżeli nie wiesz jak wybrać odpowiedni zasilacz do taśmy LED, napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy ustalić właściwe napięcie oraz moc zasilacza!

   pixel