Naświetlacze led

( ilość produktów: 16 )

   Naświetlacze LED do garażu i magazynu

   Naświetlacz wyposażony w odpowiednie diody i dysponujący odpowiednią mocą to powszechnie stosowany rodzaj oświetlenia w magazynach i garażach. Dostępne są różne modele – m.in. świecące światłem białym neutralnym. Do takich zastosowań najlepiej sprawdzą się naświetlacze wodoodporne, mające stopień ochrony IP65 oraz wyposażone w praktyczny czujnik ruchu.

   Wysoka wydajność i duża oszczędność energii

   Naświetlacze LED to oszczędność niemal 90% energii, w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła. Ich zaletą jest też mniejsze emitowanie ciepła, co oznacza, że naświetlacze te mogą być stosowane w miejscach, w których nie ma dużej cyrkulacji powietrza. Proponujemy naświetlacze zbudowane w materiałów wysokiej jakości, o wysokiej żywotności i gwarantujący odczuwalnie mniejszy pobór prądu w porównaniu ze standardowymi halogenami.

   Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

   Popularne naświetlacze do magazynu i garażu posiadają czujnik ruchu z możliwością regulacji i pochylenia. Można je wyregulować i dostosować zakres wykrywania światła i czas pracy zgodnie ze swoimi potrzebami. Naświetlacze wodoodporne, z czujnikiem ruchu i ochronie IP65 można stosować jako oświetlenie zewnętrzne na terenach przemysłowych, jak powierzchnie garażowe, magazynowe czy warsztatowe. Naświetlacz LED zapewni niezawodne i trwałe źródło światła – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i złożenia zamówienia.

   pixel