Żarówki led

( ilość produktów: 112 )

Żarówka LED - zamiennik tradycyjnej żarówki!


Technologia LED wyparła żarówki tradycyjne oraz świetlówki. Te niezwykle gwałtowne przejście na rozwiązania oparte o diody LED zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w firmach, nastąpiło ze względu na ich niezwykle wysoką efektywność energetyczną tego rozwiązania. Żarówki LED w porównaniu do innych źródeł światła zapewniają oszczędność prądu nawet do 90%, nie zawierają także szkodliwej dla naszego zdrowia rtęci. To ogromne zalety w zakresie ochrony środowiska i klimatu, a brak konieczności ciągłego wymieniania żarówek obniża produkcję odpadów.

 

Żarówka LED do kuchni, salonu, pokoju dziecięcego...


Żarówki LED stosowane są wszędzie tam, gdzie chcemy zaoszczędzić prąd, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej, jak i kościołach.
Wybór temperatury barwowej pozwala na szerokie zastosowanie zarówno w sypialni, gdzie sprawdza się światło ciepłe (idealne do odpoczynku), jak i w kuchni czy salonie, gdzie sprawdza się światło białe dzienne (idealne do pracy). W pokoju dziecinnym możesz zastosować żarówkę LED RGB. Dzieci uwielbiają bawić się barwami.


Żarówka LED E27, żarówka LED GU10, żarówka LED G9....


W naszej ofercie znajdziesz żarówki LED z dużym gwintem E27, żarówki LED z małym gwintem E14, żarówki halogenowe GU10, MR16, GU11, MR11, ES111, AR111, żarówki G9, G4, żarniki do naświetlaczy R7S. Wybór jest duży! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

W przypadku jakichkolwiek problemem z doborem napisz lub zadzwoń a my chętnie Ci pomożemy!

pixel