Oprawy sufitowe wpuszczane

( ilość produktów: 50 )

Oprawy sufitowe wpuszczane

Oprawy sufitowe wpuszczane przeznaczone są do montażu w sufitach z płyty gipsowo-kartonowej. Montaż tych opraw jest bardzo prosty, jeżeli instalator przygotuje nam otwór montażowy. Wystarczy wymierzyć jego średnicę i skorzystać na naszej stronie z filtra: Średnica (szerokość) otworu montażowego. Jesteśmy w ten sposób w stanie wysortować wszystkie oprawy,  które zmieszczą się do wyciętego otworu. A następnie wybrać już według własnego gustu, odpowiednie oczko sufitowe.

 

Zaletą opraw LED wpuszczanych w sufit jest nie tylko prosty montaż – który nie wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia – a także minimalistyczny design. Najczęściej są one płaskie i nie wystają poza płaszczyznę, w której zostały zamontowane. Idealnie wtapiają się w sufity, i tworzą z nim jedną całość.

 

Wśród opraw wpuszczanych możemy wyróżnić także modele, które przypominają tuby natynkowe. Takie modele sprawdzają się w sytuacji, gdy mamy ograniczone w suficie miejsce na montaż żarówki LED i jej część powinna zakrywać wpuszczana tuba LED.

Oprawy sufitowe wpuszczane to element ozdobny we wnętrzach, w których zależy nam zarówno na subtelnych, jak i mocno zaakcentowanych detalach.

 

Nowoczesność i nuta elegancji

Oprawy sufitowe LED są bardzo popularne, gdyż wyróżnia je praktyczne zastosowanie i wysokie walory estetyczne. Sprawdzą się zarówno jako element oświetlenia głównego w pomieszczeniu, jak i dodatkowego. Są często wykorzystywane w kuchniach, łazienkach, sypialniach czy salonach, a także biurach i pomieszczeniach komercyjnych, gdyż pozwalają wprowadzić nutę nowoczesności i elegancji. Za pomocą wpuszczanych opraw LED można uzyskać rozmaite efekty.

Nasza oferta obejmuje oprawy wpuszczane sufitowe w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Zarówno aluminiowe, szklane, a nawet wodoodporne! Zapraszamy do zapoznana się z różnymi oprawami sufitowymi LED – pozwolą one na różne możliwości aranżacyjne.

pixel