Moduły led

( ilość produktów: 4 )

   Moduły LED zamiast taśmy LED?

   Nasz asortyment obejmuje nowoczesne moduły LED line®, wyposażone w diody DURIS® S5 firmy OSRAM o szerokim kącie świecenia 170°, które można dopasować do różnych typów instalacji. Mają one szeroki zakres zastosowań – m.in. pozwolą uzyskać oryginalne efekty w reklamie, przy oświetleniu sufitów napinanych czy podświetleniu mebli. Moduły LED stają się też coraz popularniejszą alternatywą dla taśm LED line® – energooszczędne diody dobrze podświetlają wybraną powierzchnię, np. banery reklamowe czy litery przestrzenne. Ponadto moduły LED sprawdzą się w miejscach o podwyższonej wilgotności.

    

   Rodzaje modułów LED

   W naszym sklepie można kupić moduły LED w wariantach z jedną, dwoma, trzema lub czterema diodami. Pracują niezawodnie w zakresie temperatur -40°C - +55°C zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Cechują się klasą szczelności IP65. O ich wysokiej jakości świadczy gwarancja, która jest udzielana aż na 7 lat. Dopasowanie odpowiedniego produktu zależy od zastosowania. Dostępne w naszym sklepie są moduły w barwie 6000-6500K.

    

   Moduły LED 12V

   W naszej ofercie dostępne są moduły LED 12V, które są zasilane niskim napięciem – można nimi sterować z poziomu większości sterowników LED 12V. Poziom natężenia światła można swobodnie regulować tzw. ściemniaczami. W trakcie instalacji modułów LED trzeba też pamiętać, by stosować zasilacze stałonapięciowe dedykowane do tego typu oświetlenia. Przypominamy, że zapewniamy produkty wysokiej jakości, której potwierdzeniem jest gwarancja udzielana aż na 7 lat, trwałe, o wysokiej żywotności.

   W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości taśmy marki LED line® – każdy znajdzie produkt zgodny ze swoimi potrzebami. Zobacz całą ofertę i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

   pixel