Żarówka led GU10/MR16

( ilość produktów: 31 )

 

Żarówka gu10 i żarówka MR16 to produkt, który sprawdza się w roli oświetlenia punktowego. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w domowych aranżacjach, ale również sklepowych witrynach. Wszystkie żarówki LED GU10 i MR16, które dostępne są w naszym asortymencie, spełniają wszelkie kryteria formalne – są całkowicie zgodne z obowiązującymi normami, posiadają certyfikat CE. Jako oświetlenie diodowe żarówki LED GU10 i MR16, okażą się funkcjonalnym zamiennikiem dla tradycyjnych artykułów oświetleniowych.

 

Żarówka LED GU10 230V

Nasz produkt powinien odpowiadać przede wszystkim tym z Państwa, dla których nieprzeciętna estetyka aranżacji oświetleniowych powinna iść w parze z niskimi kosztami oraz wysoką jakością produktów. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że żarówka GU10 sprosta tym oczekiwaniom. Dostępna jest w wielu wariantach 1W, 3W, 5W, 7W, a nawet 10W i w różnorodnych barwach światła. Pozwoli to Państwu wybrać pomiędzy światłem ciepłym, które jest idealne do odpoczynku, dziennym, które jest idealne do pracy a także zimnym, typowo dekoracyjnym. W ofercie także żarówka GU10 ściemnialna!

 

Żarówka LED MR16 12V

Tam gdzie nie chcesz montować żarówek LED na 230V a interesuje Cię napięcie 12V, sprawdzi się żarówka MR16. Zapewnia ona bezpieczeństwo w takich miejscach jak łazienki, podbitki, altany ogrodowe. Zasilacz LED - nie zapomnij go zamontować przy żarówkach LED MR16!

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która prezentuje produkty marek LED line®LEDOM® w różnych cenach oraz o różnych parametrach. Głęboko wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie tutaj produkt odpowiadający jego preferencjom.

pixel