Profile do taśm LED architektoniczne

( ilość produktów: 10 )

   Co to jest profil architektoniczny?


   Profile architektoniczne są ukształtowane w sposób ozdobny i stają się elementem dekoracji architektonicznej (gzymsu, belki, filaru, żebra). Znajdują zastosowanie jako oświetlenie sufitów podwieszanych, wnęk, podłóg, posadzek, zarówno w naszych domach, jak i w budynkach użyteczności publicznej: kinach, muzeach, teatrach. Można zastosować je także jako zewnętrzne oświetlenie fasady budynków. Przeznaczone są do montażu w sufitach i ścianach z płyt kartonowo-gipsowych czy na powierzchniach płaskich z płyt GK.

   Profile architektoniczne wykonane są z wysokogatunkowego aluminium, o wysokiej odporności na zarysowania i wykorzystywane są do budowy nowoczesnych, liniowych opraw oświetleniowych. Można z nich tworzyć lampy zwieszane (lampy wiszące), montowane na zawiesiach do profili LED. W połączeniu z odpowiednim źródłem światła (taśma LED) oraz mlecznym kloszem – mamy możliwość uzyskania jednolitej linii światła (taśma LED line® SPOTLESS).


   Potrzebujesz złożenia gotowej lampy LED?


   Nie masz narzędzi, aby zrobić to samemu? Udostępniamy Państwu usługę montażu oprawy LED w bardzo atrakcyjnych cenach.
   Sprawdź >>>

   Profile architektoniczne - stwórz iluminację świetlną, która zachwyci wszystkich


   Jeżeli chcesz uzyskać dwa kierunki świecenia taśmy LED, polecamy profil BACK10. Ten nietypowy, dekoracyjny profil LED, w bardzo prosty sposób pozwala uzyskać profesjonalne wykończenie instalacji oświetleniowej. Jeżeli potrzebujesz profil łukowy do podświetlenia półokrągłych drzwi czy okna - polecamy profil gięty ARC12. Stosowany jest on wszędzie tam, gdzie nie da się zastosować poziomego lub pionowego rozwiązania, a powierzchnia jest najczęściej nierównomierna oraz zagięta w różnych płaszczyznach. Potrzebujesz profilu do tworzenia opraw oświetleniowych, polecamy AMBI12 lub wszystkie typu profilu VARIO.

   Wraz z profilem architektonicznym idealnie sprawdzą się profesjonalne taśmy marki LED line® - z gwarancją do lat 5!

   Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą profili LED, dostępną w naszym sklepie.

   pixel