Uchwyty i zawiesia

( ilość produktów: 4 )

   Bogaty wybór uchwytów i zawiesi do profili LED


   Uchwyty do profili LED mają na celu ułatwienie ich montażu. Korytko aluminiowe można zamontować także za pomocą wkrętów, taśmy klejącej czy kleju montażowego. Jeżeli jednak zależy nam, aby jego demontaż był szybki i w każdej chwili można go było założyć ponownie - to polecamy specjalne, dedykowane do każdego modelu uchwyty.


   W ofercie uchwyty do profili LED:

   profili nawierzchniowych,
   profili wpuszczanych,
   profili narożnych,
   profili meblowych,
   profili architektonicznych,
   i wielu innych.


   Uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej i są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy przykręcić je do powierzchni, na której będzie montowany profil LED z taśmą LED, a następnie wcisnąć w nie listwę LED. Polecamy montaż przynajmniej 2 uchwytów na 1 metr bieżący profilu aluminiowego.

   W ofercie także inne akcesoria, takie jak zawiesia do powieszenia profili LED. Dzięki linkom montażowych z regulacją wysokości - można stworzyć efektowną oprawę wiszącą. Taką lampę wiszącą można zamontować w biurze, w salonie sprzedaży np. jako oświetlenie miejsca pracy.

   W przypadku jakichkolwiek trudności z wyborem odpowiednich akcesoriów - służymy pomocą. Można też skorzystać z filtrów dostępnych na naszej stronie i w "zastosowanie" zaznaczyć model profilu, do którego szukamy uchwytów i zawiesi.

   Polecamy także inne akcesoria do profili LED, takie jak: kloszezaślepki czy łączniki kątowe.

   pixel