Taśmy led białe

( ilość produktów: 23 )

   Taśmy LED – białe

   Taśmy LED o białej barwie światła to najbardziej uniwersalne taśmy – szybko stały się bardzo popularne na rynku oświetleniowym ze względu na możliwość odzwierciedlenia światła ciepłego i dziennego, na ich długą żywotność i energooszczędność. Taśmy LED to oryginalny sposób na uzyskanie głównego lub dodatkowego źródła światła np. w kuchni lub łazience –  nad blatami kuchennymi, w podwieszanych lub napinanych sufitach czy jako oświetlenie półek w garderobie.

    

   Wysoka funkcjonalność i ciekawy efekt dekoratorski

   Można je stosować w wielu miejscach, m.in. w mieszkaniu, biurze oraz wielu innych obiektach. W naszym sklepie są dostępne profesjonalne taśmy LED marki LED line® z gwarancją do 5 lat – to niezawodne oświetlenie do wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych. Duży wybór taśm ledowych marki LED line® pozwoli na dopasowanie dowolnej barwy światła – w tym dziale dostępne są taśmy LED białe: ultra ciepła, ciepła, dzienna, neutralna i zimna. Są one chętnie wybierane ze względu na moc świetlną zarówno przez klientów indywidualnych przy montażu dłuższych odcinków taśmy, jak i korporacyjnych. Dobra jakość diod zapewnia jednolitą barwę taśmy LED – postaw na uniwersalne i nowoczesne źródła światła. Taśmy LED mogą różnić się m.in. barwą emitowanego przez nie światła – w tej kategorii dostępne są wyjątkowo uniwersalne taśmy LED w sześciu odcieniach barwy białej.

    

   Uniwersalne zastosowanie taśm LED

   Zastosowanie taśm LED jest obecnie bardzo wszechstronne. Mogą być głównym oświetleniem, ale posłużą też jako element dekoracyjny. Taśmy LED białe służą do oświetlenia różnych wnętrz i elementów, np. szaf, półek, telewizorów, łózek. Taśma LED może występować w różnych konfiguracjach – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

   pixel