Oprawy sufitowe natynkowe

( ilość produktów: 5 )

   Oprawy sufitowe natynkowe

   Oprawy sufitowe LED z aluminium są często wybierane do efektownego oświetlenia wnętrz w domu – sprawdzą się w kuchni, łazience, korytarzu, sypialni i salonie – ale także w biurze, hotelu, restauracji czy w miejscach użyteczności publicznej. Oprawy natynkowe (Tuby LED) to najlepszy sposób, jeśli ważna jest prostota montażu i efektowny wygląd. Zobacz dostępne oprawy sufitowe natynkowe. Występują w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach – do wyboru są oprawy okrągłe, kwadratowe, o wykończeniu matowym, wodoodporne, kwadratowe, ruchome itd. Do zastosowań na zewnątrz dobrym wyborem będą oprawy wodoodporne.  

    

   Oprawy sufitowe okrągłe i kwadratowe

   Część z nas woli tradycyjne rozwiązania, inni wybierają nowoczesny design – w obu przypadkach sprawdzą się rozwiązania LED. Oprawy montujemy na suficie, bez konieczności wycinania otworu. Ułatwia to montaż, ale także prezentuje się niezwykle elegancko. To ciekawy sposób na oświetlenie wielu wnętrz – nie tylko nowoczesnych. Oświetlenie sufitowe LED to oryginalne i stylowe rozwiązanie, które pozwala na dużą swobodę użytkowania.

   Tuby LED to praktyczne, natynkowe rozwiązanie i będą ciekawym dodatkiem aranżacyjnym w każdym wnętrzu – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

    

   Inne nazwy:

   Oprawy sufitowe natynkowe,  Oprawy natynkowe, Tuby LED, Oprawy punktowe

   pixel