Jak oświetlić ogród i miejsce na campingu bez dostępu do prądu?

2021-03-08
Jak oświetlić ogród i miejsce na campingu bez dostępu do prądu?Lato zbliża się wielkimi krokami. Więcej czasu będziemy spędzać na zewnątrz - często w miejscach bez dostępu do prądu. Aby sobie ten wieczorny czas uprzyjemnić, warto zainwestować w ekologiczne źródła światła.


Naświetlacz solarny – pomoże oświetlić Twój ogród bez użycia prądu

Ogrody, w których nie ma dostępu do prądu też mogą być pięknie rozświetlone.  Wystarczy zastosować lampy solarne. Dzięki ich zastosowaniu można zaoszczędzić sporo pieniędzy (nie potrzebujemy przecież korzystać z energii elektrycznej). Dzięki ogniwu fotowoltaicznemu lampy solarne korzystają z energii słońca; za dnia magazynują ją w akumulatorach, a wykorzystują ją nocą emitując światło. Idealnym produktem do tego typu zastosowań jest naświetlacz solarny LED line® 10W. Naświetlacz solarny zbudowany jest na bazie energooszczędnych diod LED o bardzo wysokiej wydajności świetlnej – ponad 130 lm/W. Ta nowoczesna, solarna oprawa oświetleniowa wyposażona jest w dwa czujniki ruchu, które odpowiadają za wyjątkowo szeroki obszar detekcji 180˚ oraz czujnik zmierzchu zintegrowany z panelem fotowoltaicznym, który steruje włączaniem oprawy wybranych przez użytkownika warunkach oświetleniowych.

Naświetlacz solarny – oświetlenie nawet w deszczu


Oprawa zawiera nowoczesne akumulatory litowo-jonowe, które gwarantują nieustanną pracę przez kilkanaście godzin od pełnego naładowania. Naświetlacz będzie z pewnością działał przez trzy noce. Klasa szczelności oprawy IP65 gwarantuje jego niezawodną pracę nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Taka wodoodporna oprawa nie zawiedzie nas w deszczu , podczas odpoczynku pod namiotem lub w czasie spędzania wakacji na wodzie lub w bezpośredniej jej bliskości.
pixel