O nas

LEDZIK - Twój sklep z oświetleniem LED

Jesteśmy grupą ludzi z pasją. Stawiamy na produkty oświetleniowe najwyższej jakości, a tylko takie są dostępne w naszym sklepie. Lubimy też o tych produktach opowiadać i zarazem edukować, zawsze chętnie doradzimy Ci w wyborze oraz właściwym zastosowaniu oferowanych produktów. Zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu.

 

Służymy radą

Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, więc zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Na stronie sklepu możesz skorzystać z czatu albo zadzwoń pod numer: 570 888 453. Czekamy!

 

Wybierasz w bogatym asortymencie

Produkty LED, dostępne w naszej ofercie, to wydajne oraz trwałe lampy, sterowniki, zasilacze i wiele innych kategorii produktowych dzięki którym nasza oferta zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dzięki nim stworzysz funkcjonalny system oświetlenia przestrzeni biurowej, przemysłowej czy mieszkalnej.

 

Sprawna logistyka to nasz atut

Szybka realizacja zamówienia i szczegółowe informacje o stanie jego realizacji – to w naszym sklepie standard.

 

 

 

Inni nas polecają

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem i stanowi największą motywację do pracy. Nasz profesjonalizm doceniają Ci, którzy dokonują zakupów właśnie w naszym sklepie, o czym świadczy ponad tysiąc pozytywnych opinii na Ceneo oraz  oceny na Opineo.

 

Mamy sprawny serwis

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że kupione produkty będą działały bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji. Pracownicy naszego serwisu zajmą się rozwiązaniem problemu, jeżeli taki powstanie w najkrótszym terminie.  Służą również Państwu fachowym doradztwem.

regulamin sklepu internetowego
pixel