Plafony LED - nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia

2021-03-08
Plafony LED -  nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego oświetleniaPlafony LED marki LEDOM mają tę właściwość, że można ich używać w wielu pomieszczeniach. Doskonale sprawdzą się zarówno w łazience, w kuchni, czy w pokoju. Tym pomieszczeniom dodadzą przytulności. Idealnie sprawdzą się również w piwnicach, korytarzach i na klatkach schodowych.

Obudowa odporna na uderzenia, oszczędność energii oraz praca w bardzo szerokim zakresie napięcia – to tylko niektóre zalety plafonów marki LEDOM. Kolekcja plafonów marki LEDOM wzbogaciła się o produkty o mocy 18W i strumieniu świetlnym 1150 lumenów. Wyjątkową zaletą naszych plafonów LED jest fakt, że działają one w bardzo szerokim zakresie napięcia 85-265V, co gwarantuje stabilną i niezawodną pracę lamp na długie lata.Wandaloodporna obudowa plafonu LED sprawi, że nie trzeba będzie się martwić jej wymianą jeśli ktoś w nią uderzy. Plafony są dostępne w dwóch wersjach: z czujnikiem ruchu i bez niego. 

Mikrofalowy czujnik ruchu wbudowany w konstrukcję lampy jest uzupełnieniem funkcjonalności nowych plafonów. Czujnik ten emituje i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.

Ruch w tym obszarze powoduje automatyczne włączenie oświetlenia. Warto podkreślić, że moc promieniowania mikrofalowego czujnika jest niska i jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt.  Warto dodać, że plafony są odporne na uszkodzenia. Nie są szklane, wykonane są z materiału, który nawet pod wpływem uderzenia nie ulegnie zniszczeniu, a jedynie się ugnie, nie odkształcając na stałe. Nowe plafony marki LEDOM charakteryzują się wysoką jakością parametrów świetlnych.

Przy mocy 12W wytwarzają światło o strumieniu 750 lumenów. Natomiast te o mocy 18W – 1150 lumenów. Kąt świecenia - 180° daje możliwość równomiernego rozsyłu światła oraz montażu lampy w różnych płaszczyznach, czyniąc ją uniwersalną i praktyczną. Prosty montaż jest dodatkowym atutem – montowane są natynkowo dzięki dołączonemu uchwytowi. 
pixel