Taśma LED specjalistyczna - taśma do zadań specjalnych

2021-03-08
Taśma LED specjalistyczna - taśma do zadań specjalnychSzukasz taśmy LED, która oświetli miejsca narażone na zachlapanie wodą albo takie trudno dostępne? Taśmy LED specjalistyczne pozwolą Ci oświetlić najbardziej niedostępne miejsca. To produkty, które sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach.

Taśmy LED line® z serii SILICONE

Taśmy LED line® SILICONE są stworzone do instalacji w miejscach narażonych na zachlapanie oraz sporadyczny kontakt z wodą w takich miejscach jak kuchnie i łazienki. Powłoka silikonowa umożliwia montaż taśmy w miejscach narażonych na drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki gładkiej powłoce taśmy LED line® z serii SILICONE łatwo oczyścisz zabrudzoną powierzchnię taśmy.


Taśmy LED line® z serii WATERPROOF

Masz basen, fontannę i chcesz je wyeksponować światłem LED? Dzięki taśmie LED line® z serii WATERPROOF jest to możliwe! Elastyczna osłona  silikonowa o klasie szczelności IP67, chroni taśmę przed pyłem oraz jest w pełni wodoszczelna. Jest dedykowana do stosowania i pracy w trudnych warunkach. Seria WATERPROOF posiada specjalne zakończenia zabezpieczające przed wnikaniem wody do wnętrza osłony silikonowej.

Taśmy LED line® z serii EXPERT


Wprowadzenie kolekcji taśm EXPERT jest kolejnym krokiem w rozwoju marki LED line®. Taśmy z serii EXPERT przeznaczone są do zastosowań specjalistycznych, gdzie wymagane jest światło o najwyższych parametrach i poszukiwane są nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Oryginalny kształt taśmy LED line® TWIST i niemal niewidoczna LED line® ULTRA SLIM pozwalają na niespotykane dotychczas możliwości montażu. Taśma LED line® CRI>95 zapewni najwyższą jakość odwzorowania barw w miejscach, które tego wymagają.

Taśmy LED line® z diodami LED SAMSUNG dostępne w czterech temperaturach barwowych, przystosowane do napięcia 12V lub 24V zapewniają najwyższą wydajność świetlną dostępną na rynku (1650lm / 1m) przy zachowaniu wskaźnika oddawania barw na poziomie RA>80.

Taśma LED line® DIGITAL, w której zastosowano bardzo wydajne diody LED SMD z serii 5050 z chipem IC P943, daje możliwości uzyskania niepowtarzalnych i niespotykanych dotąd barwnych efektów świetlnych. Taśma LED line® MULTI WHITE umożliwia regulację zakresu temperatury barwowej w zakresach 3200K-7000K z wykorzystaniem dedykowanych kontrolerów LED.
pixel